حسرت کوکائین یا چیزی شبیهش

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

جهت سفارش تبلیغات با شماره در تماس باشید (ماهانه تنها....... تومان با بازدهی عالی)

ثبت تبلیغات لینکی در سایت تنها با ...... تومان در ماه

۱- امشب فکر می کردم بهتره حداقل تا یه مدت خودمو از همه حتی خودم  مخفی کنم. یه موقعایی دوست داشتنی نبودنم رو در نگاه بقیه می بینم و چشمم میره یه سمتی و لبامو آروم به هم فشار میدم. با اینکه تو دوره غمگین زندگیم نیستم اما بدجوری منقبضم. 

۲- یه لحظه های کوتاهی پیش میاد که لذت فراموش شده یاد گرفتن رو تجربه می کنم. اعتماد به نفسم  وضع خوبی نداره و با اینکه مثل همیشه آدم نظرداریم و حتی بهش اصرار می کنم اما تهش به جایی بند نیستم. این چند وقته چند نفر رو دلم رشد کردن* و کم کم بیشتر ازشون خوشم اومده. چند بار شده خلاف فکرم بهم ثابت شه و معمولا حسم ترکیبی از درد اشتباه کردن و لذت چیزی یاد گرفتن و شکسته شدن خودم بوده. 

۳- استاد داشت حرف می زد و از ذهنم میگذشت که  خوش به حالش، توی این لحظه یه  احساس حداقل لایت  lord of the world بودن داره. دلم میخواد حداقل یه لحظه های کوتاهی من احساس queen of the world  بودن کنم. احساس قدرت . دلم میخواست جوری باشم که خودم کم کم رو دل خودم رشد کنم. 

۴- این روزها مدام، مداااام دارم به این فکر می کنم که چه فایده از تجربه و چیزهایی که مثلا یاد گرفتم این چند سال وقتی در عمل اون پختگی که میخوام رو ندارم، حتی اینم خیلی مهم نیست  برام ترسم از اینه که اگر همین جور تجربه جمع کنم و حتی ده سال دیگه چیزی که میخوام نباشم چی؟ 

۵- در دوره تقریبا غلیظ زندگیم به سر می برم و دلتنگیم برای هیچکس عمیق و آزاردهنده نیست اما یه لحظه های کوتاهی رقت و دلتنگی آسفالت کننده ای از روم رد میشه. دلم همچنان زندگی در داستان می خواد.

۶- یک خوش گذشتن عجیب و غریب باید پیش بیاد که هیچ سلولی از تنم جرات نکنه به خوب بودنش اعتراف نکنه.

۷- همچنان خیلی از حرفها جای دیگه نوشته میشه و اینجا قدح اندیشه ام نیست.

* grew on me

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: fdmusicir@